Klubbat för:
4 000 SEK
5 000 SEK
TRYGGELIN, Erik (1878-1962): Åskväder, signerad och dubbeldaterad Vadstena 24/8 och 31/8 1934, olja på pannå, 12x16,5 cm
144677
2012-08-29