Peppe Engberg oljemålning

Peppe Engberg oljemålning
Peppe Engberg oljemålning
Peppe Engberg oljemålning
Peppe Engberg oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ENGBERG, Peppe(född 1948): "Wall street", signerad P E, olja på pannå, 114x91 cm

144687

2012-08-30