Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TRYGGELIN, Erik (1878-1962): " I Rörstrandshagen, (Torsgatan), signerad och daterad 1904 (1953), olja på pannå, 18,5x24 cm
144688
2012-09-26
Gör en kostnadsfri värdering här