Ardy Strüver olja

Ardy Strüver olja
Ardy Strüver olja
Ardy Strüver olja
Ardy Strüver olja

Klubbat för:

4 000 SEK

5 000 SEK

STRÜWER, Ardy (född 1939):"Kärleksgudinna från Java", signerad och daterad tergo Ardy 72, olja på duk, 29x43 cm

144736

2012-08-30