Gunnar Norrman lito samt torrnål

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NORRMAN, Gunnar (1912-2005): (3) "Vinterblåst", "Regnmoln", "Stenig strand", signerade och daterade G.Norrman, 11/25, 46/50, 5/12, litografi samt torrnål (2), 23x35, 6x5 samt 21x14 cm, 1 oramad

144747

2012-08-30