Gunnar Norrman lito samt torrnål
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
NORRMAN, Gunnar (1912-2005): (3) "Vinterblåst", "Regnmoln", "Stenig strand", signerade och daterade G.Norrman, 11/25, 46/50, 5/12, litografi samt torrnål (2), 23x35, 6x5 samt 21x14 cm, 1 oramad
144747
2012-08-30