Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ISANDER, Gustaf (1863-1929): "Tåget kommer" ("Expansion") - Stockholm, signerad och daterad 1922 januari, etsning, 22x17 cm, Fjärde avdrag
fläckar
144762
2012-08-30
Gör en kostnadsfri värdering här