Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ISANDER, Gustaf (1863-1929): "Kungl Slottet - Stockholm", signerad och daterad Gustaf Isander 1926, 10/52, etsning, 23x29 cm, med dedikation
144763
2012-08-30
Gör en kostnadsfri värdering här