Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SALLBERG, Harald (1895-1963): (5) Motiv från Öland, signerade och daterade, akvarell, tusch, krita, 15x28-32x39 cm
144764
2012-08-30
Gör en kostnadsfri värdering här