Harald Sallberg etsningar

Harald Sallberg etsningar
Harald Sallberg etsningar
Harald Sallberg etsningar
Harald Sallberg etsningar
Harald Sallberg etsningar
Harald Sallberg etsningar

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SALLBERG, Harald (1895-1963): (5) Motiv från Öland, signerade och daterade, etsningar, 15x23-20x32 cm

144765

2012-08-30