Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
800 SEK
LINDROTH, Hasse (född 1938): "Hamnbild Stadsgården"", signerad och daterad -65, 8/50, etsning, 27x49 cm
Gulnader
144772
2012-08-30
Gör en kostnadsfri värdering här