Hasse Lindroth etsning

Hasse Lindroth etsning
Hasse Lindroth etsning
Hasse Lindroth etsning
Hasse Lindroth etsning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

800 SEK

LINDROTH, Hasse (född 1938): "Hamnbild Stadsgården"", signerad och daterad -65, 8/50, etsning, 27x49 cm

Gulnader

144772

2012-08-30