Gravyrer efter Caracci
2012-08-30
144773
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CARACCI, A - MOREL, F. 2 st mytologiska motiv graverade av F. Morel efter Carraci, Rom sent 1700-tal, ca 52 x 65 cm, ramade
Fläckar i marginalerna, fuktskador