Christian Due etsningar
2012-08-30
144781
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
DUE, Christian (född 1925): "Tidningarnas Telegrambyrå, Stockholm", "Fabriksfönster, London", signerad och daterad -56 resp -55, 46/100 resp13/55, etsningar, 38x27 resp 16x9 cm