Reinhold von Rosen etsningar

Reinhold von Rosen etsningar
Reinhold von Rosen etsningar
Reinhold von Rosen etsningar
Reinhold von Rosen etsningar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ROSEN, Reinhold von (1894-1961): (8), Bl a motiv från London, Öland, signerade, etsningar, varierande format, i mapp

Gulnader

144791

2012-08-31