Tyra Lundgren handkolorerad litografi
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
1 200 SEK
LUNDGREN, Tyra (1897-1979): "Svalduvor", signerad Tyra Lundgren, med påskrift "Rehaussé en couleur par la main de l´artiste", handkolorerad litografi, bladstorlek 62x80 cm, oramad
Hanteringsveck, fläckar
144794
2012-08-31