Kista

Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KISTA, furu med järnbeslag, 1700-tal, höjd 55 cm, med ben i rokokostil

Skador, ben ej tillhörande

144804

2012-08-28