Nils Eklund oljemålning

Nils Eklund oljemålning
Nils Eklund oljemålning
Nils Eklund oljemålning
Nils Eklund oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

EKLUND, Nils (1900-tal): "Fröodlingar, Stenåsa Öland", signerad och daterad Nils Eklund .51, olja på duk, 29x37 cm

144815

2012-09-01