Induphon grammofon

Induphon grammofon
Induphon grammofon
Induphon grammofon
Induphon grammofon
Induphon grammofon
Induphon grammofon

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

INDUPHON GRAMMOFON, modell 138, Tyskland 1920-tal, plåt, diameter 24 cm
PROVENIENS: Karl-Gustaf Guldbrands samling

Smärre slitage

144872

2012-09-30