Karin Ögren olja

Karin Ögren olja
Karin Ögren olja
Karin Ögren olja
Karin Ögren olja

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ÖGREN, Karin (född 1956): "Minnet av ett landskap", signerad och daterad a tergo Karin Ögren 2000, olja på duk, 73x58 cm

144873

2012-08-31