Margot Hedeman gipsskulptur

Margot Hedeman gipsskulptur
Margot Hedeman gipsskulptur
Margot Hedeman gipsskulptur
Margot Hedeman gipsskulptur

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HEDEMAN, Margot (född 1915): Sittande kvinna, signerad Hedeman, skulptur i gips, längd 47 cm

Smärre skador, ett hörn på sockeln sprucket

144893

2012-08-29