Fonograf

Fonograf
Fonograf
Fonograf
Fonograf
Fonograf
Fonograf

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FONOGRAF, omkring 1900, svartlackerat gjutjärn med aluminiumtratt, en rulle medföljer
PROVENIENS: Karl-Gustaf Guldbrands samling

Snöre till drivningen defekt, smärre slitage

144900

2012-09-30