Vaxrullar till fonograf

Vaxrullar till fonograf
Vaxrullar till fonograf
Vaxrullar till fonograf
Vaxrullar till fonograf

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FONOGRAFRULLAR, cirka 80 st, omkring 1900, standardrullar, delvis i originalförpackningar
PROVENIENS: Karl-Gustaf Guldbrands samling

Diverse skador

144903

2012-09-30