Målning omkring 1800

Målning omkring 1800
Målning omkring 1800
Målning omkring 1800
Målning omkring 1800

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1800): Figurstudie, olja på duk på pannå, 29x25 cm, rammått 55x47 cm, enligt uppgift proveniens Läckö slott

Hål

144906

2012-08-31