Kista på ben bemålad

Kista på ben bemålad
Kista på ben bemålad
Kista på ben bemålad
Kista på ben bemålad
Kista på ben bemålad
Kista på ben bemålad
Kista på ben bemålad
Kista på ben bemålad
Kista på ben bemålad
Kista på ben bemålad
Kista på ben bemålad
Kista på ben bemålad
Kista på ben bemålad
Kista på ben bemålad

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

KISTA, på benställning, bemålad, märkt 1846, höjd 66, 62x39 cm

Ytskador, slitage

144927

2012-09-01