Otto Hesselbom oljemålning

Otto Hesselbom oljemålning
Otto Hesselbom oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

HESSELBOM, Otto (1848-1913): Landskap med sjö, olja på pannå, signerad OH, 29x42 cm

Skador

144931

2012-08-31