Klubbat för:
15 000 SEK
5 000 SEK
FÅGELBUR MED SPELDOSA, Frankrike 1900-talets början, mässing, med en fågel, höjd 28 cm
PROVENIENS: Karl-Gustaf Guldbrands samling
144937
2012-09-30