Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GOLVUR, fanerat med alrot, urtavla märkt Joh Nyberg, Stockholm, (urmakare i Stockholm 1748-1768) höjd 212 cm, pendel samt 1 lod medföljer
Skador, sprickor, lister saknas delvis
144944
2012-08-30
Gör en kostnadsfri värdering här