Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
MATBORD, 3 iläggsskivor, engelskt, mahogny, höjd 74, diameter 122, total längd 287 cm, STOLAR, 6 st, empire
Skador, slitage
144947
2012-08-31
Gör en kostnadsfri värdering här