Matbord 6 stolar

Matbord 6 stolar
Matbord 6 stolar
Matbord 6 stolar
Matbord 6 stolar
Matbord 6 stolar
Matbord 6 stolar

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

MATBORD, 3 iläggsskivor, engelskt, mahogny, höjd 74, diameter 122, total längd 287 cm, STOLAR, 6 st, empire

Skador, slitage

144947

2012-08-31