Skålfat stekfat Kina

Skålfat stekfat Kina
Skålfat stekfat Kina
Skålfat stekfat Kina
Skålfat stekfat Kina
Skålfat stekfat Kina
Skålfat stekfat Kina

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅLFAT, STEKFAT, TALLRIKAR, 1+2, porslin, Kina, bl a Qianlong Wanli, stekfatets längd 36 cm

Sprickor, lagning, nagg

144965

2012-08-30