Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKÅLFAT, STEKFAT, TALLRIKAR, 1+2, porslin, Kina, bl a Qianlong Wanli, stekfatets längd 36 cm
Sprickor, lagning, nagg
144965
2012-08-30
Gör en kostnadsfri värdering här