Dewey spelautomat för renovering

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

MILLS DEWEY SPELAUTOMAT, omkring 1900, nedmonterad
PROVENIENS: Karl-Gustaf Guldbrands samling

Skador, sannolikt ej komplett

144990

2012-09-30