Simone de Dardel olja

Simone de Dardel olja
Simone de Dardel olja
Simone de Dardel olja
Simone de Dardel olja

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

DARDEL, Simone, (1913-1996): "Les raisins", signerade Simone de Dardel, olja på duk, 86x113 cm

145005

2012-09-02