Vermeer van Delft oljemålning

Vermeer van Delft oljemålning
Vermeer van Delft oljemålning
Vermeer van Delft oljemålning
Vermeer van Delft oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VERMEER VAN DELFT, Jan (1632-1675), kopia efter: Brevet, olja på duk, signerad C Frendel, 82x63 cm

145017

2012-09-03