Birger Birger Rudnäs oljemålning

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

7 000 SEK

E:SON BIRGER, Birger (1904-94): "Den goda middagen", signerad Birger, olja på duk, 80x50 cm

145027

2012-09-03