Börje Hedlund oljemålning

Börje Hedlund oljemålning
Börje Hedlund oljemålning
Börje Hedlund oljemålning
Börje Hedlund oljemålning

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HEDLUND, Börje (född 1909-2005): Det röda parasollet, signerad och daterad Hedlund -49, olja på pannå, 27x35 cm

145053

2012-09-03