Rökelsekar skuren sten

Rökelsekar skuren sten
Rökelsekar skuren sten
Rökelsekar skuren sten
Rökelsekar skuren sten
Rökelsekar skuren sten
Rökelsekar skuren sten
Rökelsekar skuren sten
Rökelsekar skuren sten

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

RÖKELSEKAR, skuren sten, dekor i form av bl a fohund, på tre fötter, 1900-tal, höjd 18 cm

Nagg

145054

2012-08-30