Max Walter Svanberg färglitografi
2012-09-01
145071
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVANBERG, Max Walter (1912-1994): Komposition, signerad och daterad i trycket Max Walters -57, signerad Max Walters, numrerad 69/200, färglitografi, bladmått 79x68 cm
Ngt gulnad