Ida von Schultzenheim olja

Ida von Schultzenheim olja
Ida von Schultzenheim olja
Ida von Schultzenheim olja
Ida von Schultzenheim olja

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SCHULTZENHEIM, Ida von (1859-1940): Holländskt flodmotiv, signerad I V Schultzenheim, olja på duk, 63x93 cm

145079

2012-09-01