Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ROSZOWSKA, Teresa (1904-1992 Polen): Stilleben med blommor, signerad och daterad 1975, olja på duk, 92x73 cm
145162
2012-09-05
Gör en kostnadsfri värdering här