Lena Linderholm färglitografi
2012-09-02
145167
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LINDERHOLM, Lena A (född 1947): "Blomsterstilleben", signerad Lena A Linderholm, 91/175, färglitografi, 82,5x58 cm