Pokal i silver 1871

Pokal i silver 1871
Pokal i silver 1871
Pokal i silver 1871
Pokal i silver 1871
Pokal i silver 1871
Pokal i silver 1871
Pokal i silver 1871
Pokal i silver 1871

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

POKAL med lock, silver, stämplad, L.Larsson&Co 1871, invändigt förgylld, höjd 42 cm, ca 1175 g, med originalschatull

Med inskription

145206

2012-08-31