Klubbat för:
16 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
POKAL med lock, silver, stämplad, L.Larsson&Co 1871, invändigt förgylld, höjd 42 cm, ca 1175 g, med originalschatull
Med inskription
145206
2012-08-31
Gör en kostnadsfri värdering här