Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
KANDELABRAR, 1 par, stockholmsarbeten i Karl Johan, för 3 ljus vardera, förgylld brons, pressad dekor i mässing på foten, höjd 44,5 cm
Dekorskador
145215
2012-08-31
Gör en kostnadsfri värdering här