Kandelabrar Karl Johan

Kandelabrar Karl Johan
Kandelabrar Karl Johan
Kandelabrar Karl Johan
Kandelabrar Karl Johan
Kandelabrar Karl Johan
Kandelabrar Karl Johan
Kandelabrar Karl Johan
Kandelabrar Karl Johan

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

KANDELABRAR, 1 par, stockholmsarbeten i Karl Johan, för 3 ljus vardera, förgylld brons, pressad dekor i mässing på foten, höjd 44,5 cm

Dekorskador

145215

2012-08-31