Vänttinen mezzotint

Vänttinen mezzotint
Vänttinen mezzotint
Vänttinen mezzotint
Vänttinen mezzotint

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄNTTINEN, Jukka (född 1954): Raskolnikovs fönster, signerad och numrerad J. Vänttinen 8/50, mezzotint, 50x36 cm

145220

2012-09-02