Förläggsbestick

Förläggsbestick
Förläggsbestick
Förläggsbestick
Förläggsbestick
Förläggsbestick
Förläggsbestick

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TRANCHERBESTICK, tre delar, stål med skaft av valrossbete, silverbeslag stämplade Sheffield 1898, M&W (Mappin & Webb), längd 30-34 cm

Obetydliga skador

145225

2012-09-30