Vänttinen mezzotint

Vänttinen mezzotint
Vänttinen mezzotint
Vänttinen mezzotint
Vänttinen mezzotint
Vänttinen mezzotint
Vänttinen mezzotint

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄNTTINEN, Jukka (född 1954) 2 st: Löftet om liv resp Januari 1850, signerade och numrerad J. Vänttinen 24/70 resp18/50, mezzotint

145228

2012-09-02