Polettbössa

Polettbössa
Polettbössa
Polettbössa
Polettbössa
Polettbössa
Polettbössa

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

POLETTBÖSSA, 1900-talets första hälft, märkt C. M. Hammar, Göteborg, rödmålad plåt, höjd 31 cm

Slitage och smärre rost

145235

2012-09-30