Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MOLLICA, Achille (1832-1885) (2 st): Bibliska kvinnor, ena sidan signerad och daterad A. Mollica 1876, akvareller på ett blad (dubbelsidigt måleri), ca 30x20 cm
145248
2012-09-02
Gör en kostnadsfri värdering här