Henry Alken akvarell

Henry Alken akvarell
Henry Alken akvarell
Henry Alken akvarell
Henry Alken akvarell

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALKEN, Henry (1785-1851): Rävjakt, signerad och daterad 1831, akvarell, 26x43 cm

145250

2012-09-05