Klubbat för:
19 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
FÅTÖLJER, 1 par, senempire, Finland/Baltikum, fanerade med karelsk björk, randig klädsel
Smärre fanerskador
145266
2012-09-02
Gör en kostnadsfri värdering här