Fåtöljer senempire Finland/Baltikum

Klubbat för:

19 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, senempire, Finland/Baltikum, fanerade med karelsk björk, randig klädsel

Smärre fanerskador

145266

2012-09-02