Leida Rives färglitografi

Leida Rives färglitografi
Leida Rives färglitografi
Leida Rives färglitografi
Leida Rives färglitografi

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RIVES, Leida, (1915-1989): Komposition, signerad L Rives 61, 9/30, färglitografi , 15x49 cm

Gulnad

145267

2012-09-05