Klubbat för:
42 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
MATBORD, barock, Tyskland, fanerat med valnöt, ebenholtz, benplattor mfl träslag, nio iläggskivor, höjd 75, 154x113 cm (total längd ca 415 cm)
skador, renoverat och kompletterat
145272
2012-09-03
Gör en kostnadsfri värdering här