Oljemålning med sjöslag

Oljemålning med sjöslag
Oljemålning med sjöslag
Oljemålning med sjöslag
Oljemålning med sjöslag

Klubbat för:

52 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, Sjöslag i vik, olja på duk, 50x67 cm

Dukskador

145294

2012-09-05